• +90 552 398 62 00

  • destek@ilactedarik.com

  • İstanbul, Türkiye

  • +90 552 398 62 00
  • +90 552 398 62 00
125 Zeytinburnu
profil

Cevizlibağ Mahallesi Eczane Kurye | Zeytinburnu Acil İlaç Kurye

Cevizlibağ mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Zeytinburnu Cevizlibağ Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Çırpıcı Mahallesi Eczane Kurye | Zeytinburnu Acil İlaç Kurye

Çırpıcı Mahallesi mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Zeytinburnu Çırpıcı Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Gökalp Mahallesi Eczane Kurye | Zeytinburnu Acil İlaç Kurye

Gökalp Mahallesi mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Zeytinburnu Gökalp Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Kazlıçeşme Mahallesi Eczane Kurye | Zeytinburnu Acil İlaç Kurye

Kazlıçeşme mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Zeytinburnu Kazlıçeşme Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Maltepe Mahallesi Eczane Kurye | Zeytinburnu Acil İlaç Kurye

Maltepe Mahallesi mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Zeytinburnu Maltepe Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Merkezefendi Mahallesi Eczane Kurye | Zeytinburnu Acil İlaç Kurye

Merkezefendi mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Zeytinburnu Merkezefendi Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Nuripaşa Mahallesi Eczane Kurye | Zeytinburnu Acil İlaç Kurye

Nuripaşa Mahallesi mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Zeytinburnu Nuripaşa Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Seyitnizam Mahallesi Eczane Kurye | Zeytinburnu Acil İlaç Kurye

Seyitnizam Mahallesi mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Zeytinburnu Seyitnizam'da nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Sümer Mahallesi Eczane Kurye | Zeytinburnu Acil İlaç Kurye

Sümer Mahallesi mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Zeytinburnu Sümer Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Telsiz Mahallesi Eczane Kurye | Zeytinburnu Acil İlaç Kurye

Telsiz Mahallesi mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Zeytinburnu Telsiz Mahalle mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.