• +90 552 398 62 00

  • destek@ilactedarik.com

  • İstanbul, Türkiye

  • +90 552 398 62 00
  • +90 552 398 62 00
122 Sultangazi
profil

50. Yıl Mahallesi Eczane Kurye | Sultangazi Acil İlaç Kurye

50. Yıl mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Sultangazi 50. Yıl Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

75. Yıl Mahallesi Eczane Kurye | Sultangazi Acil İlaç Kurye

75. Yıl mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Sultangazi 75. Yıl Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Cebeci Mahallesi Eczane Kurye | Sultangazi Acil İlaç Kurye

Cebeci mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Sultangazi Cebeci Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Cumhuriyet Mahallesi Eczane Kurye | Sultangazi Acil İlaç Kurye

Cumhuriyet mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Sultangazi Cumhuriyet Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Esentepe Mahallesi Eczane Kurye | Sultangazi Acil İlaç Kurye

Esentepe mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Sultangazi Esentepe Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Eski Habipler Eczane Kurye | Sultangazi Acil İlaç Kurye

Eski Habipler mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Sultangazi Eski Habipler Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Gazi Mahallesi Eczane Kurye | Sultangazi Acil İlaç Kurye

Gazi Mahallesi mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Sultangazi Gazi Mahallesi mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Habipler Mahallesi Eczane Kurye | Sultangazi Acil İlaç Kurye

Habipler Mahallesi mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Sultangazi Habipler mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

İsmetpaşa Mahallesi Eczane Kurye | Sultangazi Acil İlaç Kurye

İsmetpaşa Mahallesi mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Sultangazi İsmetpaşa mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.

profil

Malkoçoğlu Mahallesi Eczane Kurye | Sultangazi Acil İlaç Kurye

Malkoçoğlu Mahallesi mevkinde İlaç Tedarik ile ilçe sınırları içerisinde günün her saatinde 7/24 Sultangazi Malkoçoğlu mevkinde nöbetçi veya eczanede alınması gereken ilaçlarınızı kurye hizmeti ile istenilen tüm ürünleri en yakın eczanede veya nöbetçi eczanelerde temin ederek adresinize kısa sürede ulaştırılır.